Milena Płatek to marka, która spełnia oczekiwania kobiet współczesnego świata, stale podążających za nowymi wyzwaniami i realizacją swoich marzeń. Kobiet, które są zabiegane i łączą w swoim życiu kilka ról jednocześnie, pokonując przy tym swoje słabości. Pełnych pasji do życia, otwartych na świat i ludzi, świadomych siebie oraz na wskroś kobiecych.

Taka kobieta tworzy nasz styl, w którym aby odpowiedzieć na ich potrzeby, łączymy ponadczasowe formy z nowoczesnymi rozwiązaniami, nieprzemijającą klasykę z aktualnymi trendami, kobiecość z wygodą, pragmatyzm z oryginalnością, prostotę z mnogością zdobień, a starannie dopracowany styl z wyjątkowym charakterem.

Ubrania marki Mileny Płatek zapewniają elegancki, stylowy i kobiecy wygląd oraz dają poczucie wyjątkowości. Podkreślają indywidualny styl, osobowość, figurę oraz dają możliwość tworzenia niezliczonej liczby looków, zarówno casualowych, jak i wieczorowych.

I choć cały czas staramy się dynamicznie dostosowywać do zmieniających się potrzeb kobiet, jedno pozostaje niezmienne - do jakości zawsze podchodzimy na wysokim poziomie. Dzięki temu kreacje projektantki inspirują, satysfakcjonują oraz przynoszą radość!

Naszą wizję kobiecości proponujemy Klientkom od 2013 r. kiedy to pomysłodawczyni i założycielka marki Milena Płatek zaczęła ziszczać swoje wieloletnie marzenie o projektowaniu mody. Pełne zaangażowanie, oddanie i pasja, które wkładała w pracę pozwoliły na rozwój i dotarcie ze swoimi projektami do kobiet, takich jaką jest sama - pracowitych, dynamicznych, ambitnych i świadomych siebie oraz swojego piękna.

Wszystkie swoje kolekcje szyjemy w Polsce we własnym zakładzie i we współpracy z doświadczonymi szwalniami. Wieloetapowy i skomplikowany proces produkcji zaczyna się w pracowni projektantki gdzie powstaje pomysł, który następnie zmienia się w konstrukcję, wykrój i prototyp. Aby model mógł trafić do produkcji potrzebna jest współpraca doświadczonych konstruktorów, krojczych i krawcowych. To jednak jeszcze nie koniec, modele przed ujrzeniem światła dziennego muszą zostać wykończone. Harmonijnie dobrane dodatki pozwalają na stworzenie zachwycająco pięknej całości. To właśnie ta niezwykła dbałość o detale nadaje naszym projektom wyjątkowego wyglądu i niepowtarzalnego stylu. W ten sposób nasze kreacje trafiają do Klientek i zaczynają tworzyć ich codzienne historie pełne inspiracji!