Nasza firma zrodziła się, dzięki zafascynowaniu Mileny modą i projektowaniem ubrań. Jest to ciągle jej niegasnąca pasja, która kosztowała ją wiele krwi, potu oraz wyrzeczeń. Od najmłodszych lat była znana z tego, że potrafiła wydać wszystkie swoje oszczędności na zakup ubrań, rezygnując niejednokrotnie z wygodnego spędzenia wakacji na rzecz zakupienia wymarzonego modelu.

Niezwykle ciekawy jest początek historii wcielania swojego marzenia o założeniu własnej marki w życie.

Milena początkowo projektowała i szyła ubrania wyłącznie dla siebie oraz swojej siostry – Martyny, która w tamtym czasie była pochłonięta studiami w Krakowie. Oryginalne ubrania budziły podziw i robiły furorę wśród najbliższych znajomych. Mimo wkładania ogromnego serca i zaangażowania we wszystko co dotychczas wychodziło „spod naszych maszyn” - nie spodziewaliśmy się aż tak przychylnych reakcji

Kolejnym odważnym krokiem była decyzja o podjęciu nauki w Krakowskiej Szkole Artystycznej SAPU na kierunku Projektowanie Ubioru. Warto nadmienić, iż jest to najbardziej prestiżowa tego typu jednostka w kraju, uhonorowana m.in. nagrodą Złotej Nitki, za wyjątkowe osiągnięcia w kształceniu projektantów mody.

Po niespełna trzech latach, świeżo upieczona, młoda projektantka zaczęła marzyć o stworzeniu własnej marki, która mogłaby być rozpoznawalna w całym kraju. Ta wizja wydawała jej się bardzo odległa, jednak w tamtym czasie nie pragnęła niczego bardziej, niż tylko wcielenia tego planu w życie.

Od samego początku mogła liczyć na ogromne wsparcie swojej siostry, dzięki czemu wszystkie początkowe trudności i wyzwania dzieliły razem.Pierwsza kolekcja była złożona wyłącznie z samych spódnic. Jak większość podobnych projektów na tym etapie, całość została stworzona wyłącznie we własnym mieszkaniu.Wiary w sukces dodał nam fakt, iż wszystkie egzemplarze szybko znalazły odbiorców, przez co nie mając nawet czasu na świętowanie pierwszego sukcesu, od razu wzięliśmy się do pracy.

Jeśli jesteście ciekawe jak wyglądały nasze początki, zapraszamy na nasz Fanpage, gdzie prezentowaliśmy od samego początku wszystkie nasze modele – włącznie z ww. spódnicami!

Odbiorcy zaczęli się pojawiać w całej Polsce oraz za granicą. Niezwykła siła social-media sprawiła, iż informacja o nowej, młodej zdolnej projektantce roznosiła się lawinowo!

W miarę szybkiego rozwoju do firmy dołączali kolejni pracownicy, stale powiększając nasz zespół.

Obecnie udało nam się stworzyć zgrany team, który tworzą specjaliści w swoich dziedzinach. Wszystkim nam mocno zależy na rozwoju marki oraz czerpiemy niebywałą satysfakcję z kolejnych sukcesów.

Od początku funkcjonowania firmy priorytetem było dla niej zadowolenie klientów i tworzenie oryginalnych projektów. Milena, która interesuje się modą od dziecka, uważnie śledzi wszystkie jej niuanse i nowości – dzięki czemu jej pomysły są świeże i komponowane z dbałością o każdy detal. 

Obecnie nasza marka prosperuje na rynku już od 3 lat, a liczba zadowolonych klientów ciągle wzrasta.

Czego pragniemy przede wszystkim?

Byś mogła się czuć swobodnie, atrakcyjnie i kobieco dzięki naszym produktom. Chcemy byś była świadoma, iż decydując się na naszą markę, możesz mieć poczucie, że masz na sobie produkt stworzony wyłącznie z fascynacji, o oryginalnym niepowtarzalnym projekcie, stworzonym w całości przez naszą polską projektantkę.

Sukcesem dla nas jest przede wszystkim Wasza radość i satysfakcja płynąca z zaufania jakim nas na co dzień obdarzacie.

Slogan MILU to niezmiennie od początku „Kolekcja, która uwodzi” ­ cieszymy się, że udało się podbić serca tylu z Was i mamy nadzieję, że nasze kolekcje będą uwodzić jeszcze długi czas!